• Düğün Gününüzün En Unutulmaz Anı, Düğün Dansınız Olsun.
  • Rüya Gibi Bir ilk Dans İçin Depo Dans Kursu'na Uğrayın!!!
  • Hayatınızın En Önemli Gününü Düğün Dansınızla Ölümsüzleştirin.
  • Düğün Dans Hayalinizi Depo Dans Kursu İle Gerçekleştirin
  • Yıllarca Hafızalardan Silinmememek İçin Düğün Dansı Diyoruz...

Şehrin En İyi Rumba Kursu Taksim’de Sizleri de Pistlere Davet Ediyor

Rumba Düğün Dansı - Şehrin En İyi Rumba Kursu Taksim

Kim tutku dolu romantik bir Rumba dansı ile düğün dansını gerçekleştirmek istemez ki?  Latin Amerikan dansı olan Rumbanın öğrenilmesi oldukça kolaydır. Zarif ve etkileyici hareketlerle yapılan dans dört dörtlük ölçüye sahip birçok müzik parçası eşliğinde icra edilebilir. Diğer çiftlerden farklı olmak ve bu özel gününüzü daha anlamlı kılmak için düğün dansı seçiminizi Rumbadan yana kullanabilirsiniz.

Neden Rumba?

Kendinizi romantik ambiyans eşliğinde müziğin ritmine kaptırarak eşinizin kollarında dans edebilirsiniz. Rumba kurslarında aldığınız eğitimle özel figürlerinizi tüm konuklarınızı kendinize hayran bırakacak biçimde sergileyebilirsiniz. Rumba düğün dansı olarak özel bir seçimdir. Size en çok yakışan koreografilerle pistlerin hakimi olabilirsiniz.

Ne Kadar Sürer?

“Ben asla dans edemem” diye düşünüyor olsanız dahi, Depo Dans Rumba kursu olarak biz bu düşünceyi daha ilk derste yok ediyoruz.

5 dersten oluşan Rumba dans kursu dersleri sonucunda sizi en güzel gününüze en iyi biçimde hazırlıyoruz.  Düğün sonrasında sizde diğerleri gibi dansın büyüsüne kapılacak ve tekrar kapımızı çalacaksınız.

Neden Depo Dans?

Düğün hazırlıklarınız bir yandan sürerken sıra ilk dansınızın eğitimini hangi kurstan alacağınıza kaldı. Farkımız şu: Profesyonel kadro ve ideal pist. Depo Dans olarak biz deneyimsiz kurslardan alacağınız eğitimin yalnızca zaman kaybı olacağına inanıyoruz. Daha önce hiç dans dersi almamış olsanız dahi size dans etmeyi öğreteceğimize ve dansı sevdireceğimizin garantisini veriyoruz. Tüm derslerimizin disiplin çerçevesinde fakat parti tadında geçtiği okulumuz sizde alışkanlık yapacaktır. 

Alt Danslar